Plastik Şişe

Ev bakımı ve kişisel bakım alanlarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış plastik ambalajlar konusunda lideriz. Müşterilerimizin istediği dizaynlarda kalıp üretiminde uzmanız ve 50’den fazla farklı kalıp ve dizaynda ürünler sunuyoruz. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerini karşılayabiliyoruz.
 
Günlük 366.000 adetten fazla plastik şişe üretim kapasitemizle sektörde öne çıkıyoruz. Türkiye’nin ilk TÜBİTAK destekli elektrikli HDPE makinesini üretmiş bulunuyor ve bu teknolojik yeniliği kendi üretim faaliyetlerimizde kullanıyoruz. Ayrıca, 7 adet hem enjeksiyon hem de şişirme işlemini gerçekleştiren Japon üretimi PET Makinesi ve 11 adet HDPE Makinesi ile üretim süreçlerimizi optimize ediyoruz. Injection Stretching Blow ve Blow Molding tekniklerini kullanarak, müşterilerimize en kaliteli plastik ambalajları sunuyoruz.
 
Çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsiyoruz ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanarak atık miktarını minimize ediyoruz. Karbon ayak izimizi azaltıyoruz. Ayrıca, üretim süreçlerimizde sürdürülebilirlik ilkelerini entegre ediyoruz ve çevre dostu ürünler sunuyoruz.
 
tr_TRTurkish