Politikalarımız

Politikalarımız SUDESAN A.Ş. ETI Temel Şart ve Koşulları SUDESAN A.Ş. Çevre Politikası Sudesan A.Ş. İş Etiği Politikası SUDESAN A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası SUDESAN A.Ş. Tüketici Güvenliği ve Kalite Politikası

Read More

Kalite Sertifikaları

Kalite Sertifikaları Üretim kalitesi, BRC CP, ISO 22716:2007 GMP Kozmetik, ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001 Entegre Yönetim Sistemleri doğrultusunda belgelendirilmiş olup, uygun hijyen koşulları altında, ileri teknoloji kullanılarak yapılmaktadır.Üretim geliştirme çalışmaları, kalite kontrol ve mikrobiyolojik testler, modern ve teknolojik cihazlarla donatılmış laboratuvarlarda, konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Read More

Ar-Ge / Ür-Ge

Ar-Ge / Ür-Ge SUDESAN’da AR-GE / ÜR-GE, küresel trendleri, bilimsel buluşları araştırır, güncel yönetmelikleri takip eder ve tüketici ihtiyaçlarına cevap verecek yenilikçi konseptler geliştirmeye odaklanır. Yenilikçi fikirlerimizle ve teknolojik düzeyimizi sürekli arttırarak fark yaratan bir firma olmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.

Read More
tr_TRTurkish