Prıvate Label

Sudesan Temizlik Ürünleri ve Ambalaj Sanayi olarak Özel Markalı üretim talep eden müşterilerimize hijyenik dizayn gerekliliklerine uygun olarak dizayn edilmiş ve yüksek kapasiteli üretim tesislerimizde, yerel ve uluslararası yönetmeliklere uygun  üretim yapmaktayız.

 

 

 

Özel markalı üretim hizmeti, ürün tasarımı ve geliştirilmesi , inovatif formül geliştirme; ambalaj tasarım desteği gibi faaliyetlerden başlayıp istenilen sevkiyat noktasına ürünlerin teslim edilmesine kadar olan tüm süreçleri kapsamaktadır. Hizmet içeriği ve kapsamı müşterilerin talebine göre şekillenmektedir.

 

 

 

Sudesan olarak, müşterilerimize özel marka (private label) temizlik ürünleri ve kozmetik ürünleri üretim hizmeti sunuyoruz. Bu süreç, müşterilerin kendi markaları altında yüksek kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmalarını sağlamaktadır.

Private Label üretim sürecimizin detayları

Müşteri İhtiyaçlarının Belirlenmesi

Ürün Geliştirme ve Formülasyon

Ambalaj Tasarımı ve Üretimi

Üretim ve Dolum

Kalite Kontrol ve Testler

Lojistik ve Dağıtım

Müşteri Desteği ve Geri Bildirim

Sudesan olarak, private label üretim hizmetimizle müşterilerimize özel çözümler sunuyor ve markalarının başarısına katkıda bulunuyoruz. Bu süreçte, kalite, güvenlik ve müşteri memnuniyeti en öncelikli hedeflerimizdir.